![]() |
Ouder - Gezinscounseling Positief en bewust ouderschap. |
Als therapeute en docent ben ik op de hoogte van de ontwikkeling van zowel kinderen als jongeren en heb ik kennis van de problemen die hierbij kunnen ontstaan.
Simpel gezegd; van mijn kleuter heeft nachtmerries t/m welke school of studiekeuze moet mijn kind maken.
Daarnaast kan ik u advies geven hoe u uw kind kunt steunen als hij/zij uit balans geraakt is. Samen kunnen we dan overleggen of uw kind eventueel ook begeleiding zou willen krijgen.
De oudercounseling bestaat uit adviserende gesprekken.
Soms kan de sfeer in het gezin tijdelijk verstoord zijn, we kunnen dan samen kijken wat de mogelijkheden zijn om weer voor een positieve sfeer te zorgen.
Ik voer altijd zowel een gesprek met de ouders als de kinderen, vervolgens krijgt u als gezin tips/opdrachten. Daarna bekijken we hoe het gaat en wat uw gezin eventueel verder nog nodig heeft.

.jpg)